Nasi trenerzy

Michał Łada

W szachy zacząłem grać w wieku 6 lat i wtedy na pewno nie myślałem o tym, że królewska gra będzie towarzyszyła mi przez całe życie. Szachy to niezwykła przygoda, w wieku juniorskim mogłem zwiedzić całą Polskę grając w turniejach różnej rangi, dzięki temu poznałem setki ludzi. Możliwość poznania ludzi z różnych regionów Polski, różnych kultur, pozwoliła mi rozszerzyć swój światopogląd, dzięki czemu mam łatwość w zrozumieniu innych osób.

Moim największym sukcesem jest zdobycie brązowego medalu na drużynowych Mistrzostwach Europy. Zdobywałem również medale na Mistrzostwach Polski. Ostatni mój sukces to Mistrzostwo Polski wśród Uniwersytetów zdobyte na Akademickich Mistrzostwach Polski wraz Uniwersytetem Gdańskim w listopadzie 2020 r. Posiadam I+ kategorię, ranking 1952.

Obecnie trenuję około 30 zawodników, przygotowując ich do turniejów o różnej randze. Ostatni mój sukces trenerski to wywalczenie przez moją zawodniczkę awansu do Mistrzostw Europy.  

Rafał Buraczewski

Swoją przygodę z szachami zacząłem w wieku 4 lat! Dzięki szachom zwiedziłem całą Polskę i poznałem wielu wartościowych ludzi. Teraz sam jestem trenerem i posiadam międzynarodowy tytuł CM (Candidate Master). Od ponad dwóch lat przygotowuję moich zawodników do udziału w zawodach, np. Mistrzostwa Polski. Moją pasją, oprócz szachów są podróże. Zwiedziłem 14 krajów, a to dopiero początek. Zapraszam na zajęcia zarówno początkujących, jak i osoby zaawansowane chcące podnieść swoje umiejętności szachowe!