Z kim współpracujemy

KSz. Hańcza Suwałki

Jesteśmy trenerami jednego z najbardziej utytułowanych klubów szachowych w polskiej historii. Reprezentowaliśmy barwy klubu z Suwałk przez 13 lat z wieloma sukcesami. Wraz z zawodnikami jeździmy na turnieje przygotowując ich do jak najlepszej gry. W 2018 roku nasi podopieczni wywalczyli  8 awansów na Mistrzostwa Polski juniorów.

Grupa Robbery&Form

Grupa szachistów zajmująca się organizacją turniejów charytatywnych oraz dostarczaniu rozrywki.

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Jest to jedna z najlepszych szkół podstawowych na terenie Trójmiasta. Na zajęcia uczęszcza 16 uczniów, większość z nich po 3 miesiącach treningu zaczęło startować w zawodach uzyskując kategorie szachowe.

Kraina Tęczy w Gdańsku

Przedszkole Językowe Kraina Tęczy jest placówką niepubliczną zlokalizowaną w sercu Starego Miasta Gdańska u stóp Ratusza Głównego.

Kot Edward w Gdańsku

Cel Przedszkola Kota Edwarda to wszechstronny, indywidualny rozwój wychowanków, na miarę ich możliwości oraz potrzeb. To także doskonalenie dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Unifund sp. z o.o. 

Zrealizowaliśmy 9 miesięczny projekt w gminie Kartuzy. Zajęcia prowadziliśmy w 3 placówkach, trenując ponad 100 zawodników. Zajęcia odbywały się codziennie.

SP 17 w Gdańsku

Współpracę z placówką rozpoczęliśmy w 2018 roku. Na zajęcia co roku uczęszcza ok. 20 dzieci z klas 1-5.

i oczywiście zawodnicy indywidualni

Obecnie trenujemy zawodników przygotowując ich do Mistrzostw Województwa oraz Polski.