O nas

Nasza przygoda z szachami rozpoczęła się ponad 14 lat temu. Od momentu rozpoczęcia treningów wzięliśmy udział w setkach turniejów różnej rangi: od turniejów lokalnych po Mistrzostwa Polski oraz Europy. Rozegraliśmy tysiące partii szachowych, dzięki czemu posiadamy ogromną wiedzę praktyczną, którą wykorzystujemy podczas treningów.
Szkołę Szachową założyliśmy z pasji do szachów, która towarzyszy nam całe życie. Szachy są niesamowitą przygodą, dzięki której mogliśmy poznać osoby z całej Polski. Szachy to nie tylko rywalizacja sportowa i udział w turniejach, ale również ludzie. To dzięki nim panuje świetna atmosfera podczas wyjazdów turniejowych. 

Trenerzy

Rafał Buraczewski

Rafał Buraczewski

Head coach

Rafał Buraczewski

Swoją przygodę z szachami zacząłem w wieku 4 lat! Dzięki szachom zwiedziłem całą Polskę i poznałem wielu wartościowych ludzi. Teraz sam jestem trenerem i posiadam międzynarodowy tytuł CM (Candidate Master). Od ponad dwóch lat przygotowuję moich zawodników do udziału w zawodach, np. Mistrzostwa Polski. Moją pasją, oprócz szachów są podróże. Zwiedziłem 14 krajów, a to dopiero początek. Zapraszam na zajęcia zarówno początkujących, jak i osoby zaawansowane chcące podnieść swoje umiejętności szachowe!

Michał Łada

Grać w szachy zacząłem w wieku 6 lat. Od tego momentu rozpoczęła się moja przygoda z tym sportem, która dostarczyła mi wiele niezapomnianych chwil. Jestem wdzięczny osobom, które rozbudziły we mnie pasję i chcę zarażać nią innych. Jestem przekonany, że każdy posiada predyspozycje do nauki gry w szachy. Dzięki turniejom szachowym poznałem wiele interesujących osób.

Michał Łada

Michał Łada

Head coach

Osób - nauczyliśmy gry w szachy

Zadań zrobionych przez naszych uczniów

Godzin tygodniowo poświęcamy na treningi

Czym się zajmujemy

Zajęcia indywidualne

Prowadzimy zajęcie indywidualne on-line i z dojazdem do domu. Dbając o bezpieczeństwo w okresie pandemii zalecamy zajęcia on-line. Więcej o zajęciach indywidualnych 

Zajęcia grupowe

Prowadzimy zajęcia przygotowujące do turniejów w grupach 2-4 osobowych.
Prowadzimy również zajęcia w grupach maxymalnie 12 osobowych w przedszkolach i szkołach. Więcej o zajęciach grupowych

Organizacja turniejów

Zajmujemy się organizacją turniejów. W związku z sytuacją z koronawirusem turnieje organizujemy na platformie chess.com. Zapraszamy do zapisania się do naszego klubu. Zapisz się do naszego klubu (aby dołączyć musisz być zalogowany na chess.com)

Skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci o królewskiej grze